Voor elk wat wils. Lingerie in verschillende prijsklassen maar telkens met zorg en ervaring geselecteerd door Anita en haar team. Mimosa is gekend voor haar ruime aanbod en voorraad in all cupmaten t.e.m. cup H.  Deluxe, sexy, klassiek, sportief.

Zijn onze sexy of klassieke modellen niets voor jou? Dan heb je een ruime keuze uit onze iets jeugdigere collectie. Kwaliteitslingerie aan scherpe prijs en bovendien kan je volop van de paskamerservice van Mimosa genieten.

De perfecte beha en ondersteuning is ook belangrijk tijdens het sporten. De Mimosa sportbeha’s zorgen voor een vermindering van de bounce dankzij de brede schouderbandjes. Bovendien zijn de beha’s gemaakt uit vochtregulerend en ademend materiaal. De tijden van stevige maar enkel functionele sportbeha’s is voorbij. Ga voor een sportieve look met comfortabele fitting. De beha’s zijn slijtvast dus perfect voor langdurig gebruik. 

Filteren

Lingerie

Filter
Van laag naar hoog sorteren

Producten 313-324 van 347

per pagina

  1. Prima Donna Zahran Voorgevormde Strapless Beha Nat
    As low as € 120,00

  2. Lise Charmel Sublime En Dentelle Voorgevormde Beha
    As low as € 133,00

  3. Twist Morro Bay Voorgevormde Beha Balconnet MMB
    As low as € 99,90

  4. Passionata Only Manhattan Voorgevormde Beha Peche
    As low as € 47,95

  5. Twisr Epirus Voorgevormde Beha Hartvorm Miami Mint
    As low as € 94,90

  6. Marie Jo Nellie Balconnet Halve Mousse Cup BEL
    As low as € 105,00

  7. Marie Jo Vita Voorgevormde Beha Hartvorm Lily Rose
    As low as € 99,90

  8. Marie Jo Leda Balconnet Halve Mousse Cups GLP
    As low as € 99,90

  9. Twist East End Voorgevormde Beha Hartvorm Charbon
    As low as € 89,90

  10. Triumph Triaction Cardio Cloud P Ex Sportbh Summer
    As low as € 69,99

  11. Hugo Boss Sporty Voorgevormde Beha Wit
    As low as € 44,95

  12. Prima Donna Figuras Spacer Beha Powder Rose
    As low as € 94,90
Filter
Van laag naar hoog sorteren

Producten 313-324 van 347

per pagina