Voor elk wat wils. Lingerie in verschillende prijsklassen maar telkens met zorg en ervaring geselecteerd door Anita en haar team. Mimosa is gekend voor haar ruime aanbod en voorraad in all cupmaten t.e.m. cup H.  Deluxe, sexy, klassiek, sportief.

Zijn onze sexy of klassieke modellen niets voor jou? Dan heb je een ruime keuze uit onze iets jeugdigere collectie. Kwaliteitslingerie aan scherpe prijs en bovendien kan je volop van de paskamerservice van Mimosa genieten.

De perfecte beha en ondersteuning is ook belangrijk tijdens het sporten. De Mimosa sportbeha’s zorgen voor een vermindering van de bounce dankzij de brede schouderbandjes. Bovendien zijn de beha’s gemaakt uit vochtregulerend en ademend materiaal. De tijden van stevige maar enkel functionele sportbeha’s is voorbij. Ga voor een sportieve look met comfortabele fitting. De beha’s zijn slijtvast dus perfect voor langdurig gebruik. 

Filteren

Lingerie

Filter
Van laag naar hoog sorteren

Producten 145-156 van 210

per pagina

  1. Marie Jo Jereme Plunge Beha Halve Mousse Cups Wit
    As low as € 74,90

  2. Marie Jo Ayama Push-Up Beha Uitneembare Pads FPU
    As low as € 115,00

  3. Marie Jo Ayama Plunge Beugelbeha Fruit Punch
    As low as € 99,90

  4. Marie Jo Jadei Push-Up Beha Uitneembare Pads OAI
    As low as € 89,90

  5. Marie Jo Jadei Voorgevormde Beha Hartvorm Open Air
    As low as € 84,90

  6. Marie Jo Jadei Voorgevormde Plunge Beha Open Air
    As low as € 84,90

  7. Marie Jo Jadei Beugelbeha Open Air
    As low as € 79,90

  8. Marie Jo Jereme Plunge Beha Halve Mousse Cups SAF
    As low as € 74,90

  9. Marie Jo Jane Push-Up Beha Uitneembare Pads BDC
    As low as € 110,00

  10. Marie Jo Tom Voorgevormde Beha Hartvorm Happy Pink
    As low as € 89,90

  11. Marie Jo Tanzara Voorgevormde Beha Hartvorm Scarle
    As low as € 89,90

  12. Marie Jo Etoile Plunge Beha Halve Mousse Cups SAF
    As low as € 115,00
Filter
Van laag naar hoog sorteren

Producten 145-156 van 210

per pagina