Voor elk wat wils. Lingerie in verschillende prijsklassen maar telkens met zorg en ervaring geselecteerd door Anita en haar team. Mimosa is gekend voor haar ruime aanbod en voorraad in all cupmaten t.e.m. cup H.  Deluxe, sexy, klassiek, sportief.

Zijn onze sexy of klassieke modellen niets voor jou? Dan heb je een ruime keuze uit onze iets jeugdigere collectie. Kwaliteitslingerie aan scherpe prijs en bovendien kan je volop van de paskamerservice van Mimosa genieten.

De perfecte beha en ondersteuning is ook belangrijk tijdens het sporten. De Mimosa sportbeha’s zorgen voor een vermindering van de bounce dankzij de brede schouderbandjes. Bovendien zijn de beha’s gemaakt uit vochtregulerend en ademend materiaal. De tijden van stevige maar enkel functionele sportbeha’s is voorbij. Ga voor een sportieve look met comfortabele fitting. De beha’s zijn slijtvast dus perfect voor langdurig gebruik. 

Filteren

Lingerie

Filter
Van laag naar hoog sorteren

Producten 85-96 van 247

per pagina

  1. Marie Jo Manyla Voorgevormde Beha Hartvorm VEL
    As low as € 94,90

  2. Marie Jo Avero Voorgevormde Beha Balconnet Lazurit
    As low as € 99,90

  3. Marie Jo Avero Voorgevormde Beha Hartvorm Lazurite
    As low as € 99,90

  4. Marie Jo Avero Naadloze Beugelbeha Lazurite
    As low as € 94,90

  5. Marie Jo Junoo Voorgevormde Beha Balconnet JAS
    As low as € 115,00

  6. Marie Jo Junoo Beugelbeha Jasper Green
    As low as € 110,00

  7. Marie Jo Jhana Voorgevormde Beha Hartvorm FIR
    As low as € 115,00

  8. Marie Jo Jhana Balconnet Beugelbeha Fiesta Rood
    As low as € 110,00

  9. Marie Jo Yoly Voorgevormde Beha Hartvorm JGR
    As low as € 110,00

  10. Marie Jo Yoly Plunge Beugelbeha Jewel Green
    As low as € 105,00

  11. Marie Jo Tom Push-Up Beha Graphite Grey
    As low as € 94,90

  12. Marie Jo Tom Voorgevormde Beha Balconnet GGR
    As low as € 89,90
Filter
Van laag naar hoog sorteren

Producten 85-96 van 247

per pagina